Lekcje gitary

  • Masz jakieś muzyczne marzenia, cele, i chcesz je osiągnąć ale nie wiesz jak ?
  • Masz jakiś problem techniczny, który chcesz szybko poprawić ?
  • Jesteś początkujący i nie wiesz od czego zacząć ?
  • Uczysz się z internetu , znasz kilka zagrywek ale nie wiesz co dalej ?
  • Brakuje Ci kleju łączącego Twoje umiejętności w całość ?
  • Nie znasz teorii muzyki, nie wiesz co to są skale, arpeggia, interwały i jak je zastosować ?
  • Uczysz się u nieefektywnego nauczyciela, Twoje postępy są za wolne ?

Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi

„TAK”

czytaj proszę dalej!

Jestem Bronix , zajmuję się zawodowo nauczaniem gry na gitarze od ponad 20 lat. W tym czasie pomogłem kilkuset uczniom takim jak Ty poprawić ich umiejętności i osiągnąć wysoki poziom w grze na gitarze.

TAK!

u mnie dostaniesz najbardziej wartościowe lekcje – obiecuję!

Pierwsza lekcja GRATIS – żebyśmy się zrozumieli co do Twoich potrzeb

Możesz oczywiście tracić pieniądze na naukę u nieefektywnego nauczyciela, których niestety sporo dookoła. Jestem nauczycielem z wielkim doświadczeniem. Uczę masę gitarzystów – od początkujących po zaawansowanych. Poświęciłem swój czas i energię na przygotowanie , zdefiniowanie, napisanie metod, które pozwolą Ci w jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzone cele. Wiem co działa, a co nie. Szybko ustalam, co jest powodem Twoich słabości i razem je poprawiamy.

Jakiekolwiek są Twoje cele muzyczne , pomogę Ci osiągnąć je najszybciej jak się da!

Wielu innych nauczycieli uczy w powolny i na dłuższą metę nudny sposób, uczniowie szybko popadają w rutynę i szybko odchodzą. U mnie jest inaczej – uczę nowoczesnymi metodami, opierając się na na fachowych zagranicznych podręcznikach (razem z MP3), przygotowuję również podkłady do ćwiczeń. Obiecuję Ci , że proces edukacji może być fajną zabawą a przy okazji ciekawą wycieczką w krainę muzyki. Sporo uczniów jest ze mną od kilku lat, wielu z nich dojeżdża każdorazowo kilkadziesiąt kilometrów. Każdemu z uczniów stawiam inne cele i każdemu przygotowuję inny sposób ćwiczeń, nawet jeśli pracujemy przy tym samym materiale.

Mogę Ci pomóc przy jakimkolwiek problemie gitarowym i rozwiązać go bardzo szybko!

Znam praktycznie wszystkie gitarowe problemy jakie się mogą pojawić przy graniu i dam Ci wskazówki jak je naprawić. To pomoże Ci wiedzieć gdzie teraz jesteś i nad czym powinienieś się skupić, aby Twoje granie zyskało na jakości. Możesz zadawać pytania, jeśli coś nie jest w pełni zrozumiałe. Zobaczysz, że inni gitarzyści na podobnym poziomie mają te same problemy co i Ty, i jak sobie z nimi radzą. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w warsztatach i seminariach organizowanych przez BMS, grania z innymi muzykami (nie tylko gitara), oraz zawarcia znajomości a może nawet przyjaźni na całe lata.

Nauka na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku!

Nieważne czy dopiero zaczynasz naukę akordów, czy grasz już kawałki AC/DC, czy chcesz się nauczyć improwizacji pod akord C13b9. Mam doświadczenie,wiedzę, trening i know-how jak uczynić Cię lepszym muzykiem. Będziesz również czerpał mnóstwo radości z improwizacji i ćwiczeń bez względu na to w jakim stylu chcesz grać i na jakim poziomie jesteś teraz. Tak, nieważne ile masz lat, 6 lub 70. Mam uczniów praktycznie w każdym wieku, możemy zatem dopasować się wiekowo.

Zadzwoń, i umów się na GRATISOWĄ lekcję:

792 427 752

Jedyne czym ryzykujesz, to godzina Twojego czasu spędzona przy gitarze na darmowej lekcji. Jak sam widzisz po opiniach powyżej – jeśli chcesz być kolejną zadowoloną osobą:

ZADZWOŃ

792 427 752